D.U.K.

Užsakymas ir atšaukimas

Užsakymus priimame mūsų internetinėje parduotuvėje www.grazidovana.lt , telefonu +370 677 77018 arba el. paštu info@grazidovana.lt.

Jūsų užsakymo būsena ir kita informacija matoma, prisijungus prie savo paskyros. Užsakymo būseną taip pat galite pasitikrinti:

Užsakymai paruošiami per 1 darbo dieną, jei užsakytas prekes turime vietoje.
Kai užsakymas bus paruoštas atsiimti, informuosime Jus el. paštu.

Prašome kreiptis bendruoju telefonu +370 677 77018 arba el. paštu info@grazidovana.lt ir nurodyti užsakymo numerį.

Prašome kreiptis el. paštu info@grazidovana.lt ir nurodyti užsakymo numerį, vardą, pavardę, sąskaitos numerį, į kurią grąžinti pinigus.

Norėdami atšaukti arba pakeisti užsakymą prašome kreiptis bendruoju telefonu +370 677 77018 arba el. paštu info@grazidovana.lt Laiške prašome nurodyti užsakymo numerį, vardą, pavardę ir dėl kokių priežasčių norite atšaukti arba pakeisti užsakymą.

Apmokėjimas

Jūsų patogumui galite pasirinkti jums priimtiniausia mokėjimo būdą: mokėjimo (debetine ir kreditine) kortele arba elektronine bankininkyte – iš bet kurio Lietuvos banko. Saugiais mokėjimas rūpinasi mokėjimų sistema EveryPay.

Mūsų puslapyje lengvai atsiskaitysite mokėjimo (debetine ir kreditine) kortele. Saugiais mokėjimas rūpinasi mokėjimų sistema EveryPay.

Dėl užsakymo apmokėjimo prašome kreiptis bendruoju telefonu +370 677 77018 arba el. paštu info@grazidovana.lt

Prašome kreiptis bendruoju telefonu +370 677 77018 arba el. paštu info@grazidovana.lt ir nurodyti užsakymo numerį.

Pristatymas ir grąžinimas

  • Nemokamas atsiėmimas Verkių g. 34A, Vilnius
  • Pristatymas į Lietuvos pašto skyrius
  • Pristatymas į LP Express paštomatus
  • Pristatymas į Omniva paštomatus
  • Pristatymas į namus per Ominva kurjerį

Ominva kurjerių tarnyba siuntas į namus ir paštomatus pristato per 1-3 d.d. Šventiniu ir karantino laikotarpiu galimi siuntų vėlavimai.

Norėdami grąžinti/pakeisti kokybišką prekę, įsigytą internetu, tai galite atlikti per 14 dienų nuo prekės gavimo. Grąžinamas prekes siųskite mums adresu: UAB “EVO MEDIA”, Verkių g. 34A, LT-08221, Vilnius. Pridėkite užpildytą prekių grąžinimo formą.

Prašome atkreipti dėmesį į šias, elektroninėje parduotuvėje įsigytos, kokybiškos prekės grąžinimo sąlygas:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir pan.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė;
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentąir užpildytą prekės grąžinimo dokumentą, kuris pateikiamas kartu su preke.

Gavę patvirtinimą, kad Jūsų grąžinama prekė atitinka grąžinimui keliamus reikalavimussumokėtus pinigus pervesime į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per 5 darbo dienas.

Prašome kreiptis info@grazidovana.lt ir nurodyti Jūsų sąskaitos numerį, vardą, pavardę ir užsakymo numerį.